ПОСЛУГИ


Створення повністю закінченого життєвого простору включає в себе великий фронт робот.
Ми надаємо повний цикл послуг. Завдяки цьому допомагаємо нашим замовникам звільнити свій час від ремонту і присвятити себе роботі, відпочинку і сім'ї.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА

Сучасний інтерєр повинен бути зручним, функціональним і естетичним. Ми розроблюємо проекти з урахуванням цих основних принципів, створюючи дизайн для реального життя.

БУДІВНИЦТВО ТА РЕМОНТ

Студія RuMa надає замовникам повний комплекс ремонтно-будівельних робіт. Ми піклуємося про високу якість виконання поставленого завдання, допомагаючи правильно організувати час і фінансування.

АУДИТ ТА ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД

Будь-який ремонт вимагає чималих фінансових вкладень. Експертна оцінка проектно-кошторисної документації дозволить уникнути зайвих витрат.
Технічний нагляд виявить несумлінне ставлення підрядника а також використання ремонтниками низькосортних матеріалів.

ПРОЕКТУВАННЯ МЕБЛІВ

Для підтримки обраної стилістики і поліпшення функціональності при комплектації інтер'єру часто виникає необхідність у виготовленні індивідуальних меблів.

ІНТЕР'ЄРНИЙ ЖИВОПИС

Живопис - це акцент, що додає інтер'єру унікальний характер. Ідеально підходить картина, що враховує стиль, колорит і освітлення - це картина виготовлена ​​на замовлення саме для Вас і Вашого інтер'єру.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1.

Зустрітися
Прийти до угоди про співпрацю

2.

Скласти технічне завдання
Розробити концепцію інтер'єру

3.

Підібрати матеріали, що найбільш підходять
Розробити всі необхідні креслення

4

Взяти на себе реалізацію проекту
Звільнити Ваш час

Дизайн інтер'єру кімнати або всієї квартири - справа, що вимагає певних знань і навичок, і довірити його найкраще професіоналам. Незалежно від того, скільки часу ви проводите в тому чи іншому приміщенні, воно повинно відповідати вашим внутрішнім біоритмам, світовідчуттям, настроям, смаку і уявленням про комфорт. Кращий дизайн інтер'єру врахує всі ці моменти. Саме в такому випадку робота в кабінеті буде найбільш продуктивною, сон в спальні - максимально міцним і спокійним, а відпочинок в вітальні - приємним і розслаблюючим. Стильний дизайн інтер'єру може забезпечувати наша студія.
Оформлення квартири як би демонструє зовнішній вигляд її господарів. Тому до її оформлення необхідно підходити з усією відповідальністю. Багато хто хоче все зробити швидше і допускають безліч помилок. Краще дизайн інтер'єру квартир нехай розробляється фахівцями. Вони врахують всі Ваші побажання.