Студия дизайна RuMa

ПОСЛУГИ

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА

Сучасний інтерєр повинен бути зручним, функціональним і естетичним. Ми розроблюємо проекти з урахуванням цих основних принципів, створюючи дизайн для реального життя.

БУДІВНИЦТВО ТА РЕМОНТ

Студія RuMa надає замовникам повний комплекс ремонтно-будівельних робіт. Ми пілкуємося про високу якість виконання поставленого завдання, допомагаючи правильно організувати час і фінансування.

АУДИТ ТА ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД

Будь-який ремонт вимагає чималих фінансових вкладень. Експертна оцінка проектно-кошторисної документації дозволить уникнути зайвих витрат.

Технічний нагляд виявить несумлінне ставлення підрядника а також використання ремонтниками низькосортних матеріалів.

ПРОЕКТУВАННЯ МЕБЛІВ

Для підтримки обраної стилістики і поліпшення функціональності при комплектації інтер'єру часто виникає необхідність у виготовленні індивідуальних меблів.

ІНТЕР'ЄРНИЙ ЖИВОПИС

Живопис - це акцент, що додає інтер'єру унікальний характер. Картина, що ідеально підходить, враховує стиль, колорит і освітлення - це картина виготовлена ​​на замовлення саме для Вас і Вашого інтер'єру.

Дизайн інтер'єру кімнати або всієї квартири - справа, що вимагає певних знань і навичок, і довірити його найкраще професіоналам. Незалежно від того, скільки часу ви проводите в тому чи іншому приміщенні, воно повинно відповідати вашим внутрішнім біоритмам, світовідчуттям, настроям, смаку і уявленням про комфорт. Кращий дизайн інтер'єру врахує всі ці моменти. Саме в такому випадку робота в кабінеті буде найбільш продуктивною, сон в спальні - максимально міцним і спокійним, а відпочинок в вітальні - приємним і розслаблюючим. Стильний дизайн інтер'єру може забезпечувати наша студія.
Оформлення квартири як би демонструє зовнішній вигляд її господарів. Тому до її оформлення необхідно підходити з усією відповідальністю. Багато хто хоче все зробити швидше і допускають безліч помилок. Краще дизайн інтер'єру квартир нехай розробляється фахівцями. Вони врахують всі Ваші побажання.

Що ми пропонуємо?

1.

Зустрітися
Прийти до угоди про співпрацю

2.

Скласти технічне завдання
Розробити концепцію інтер'єру

3.

Підібрати матеріали, що найбільш підходять
Розробити всі необхідні креслення

4

Взяти на себе реалізацію проекту
Звільнити Ваш час

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

  • Повний цикл робіт
  • Безкоштовні заміри
  • Рішення для будь-якого бюджету
  • Досвідчені фахівці
  • Унікальні концепції дизайну

Отримайте консультацію нашого фахівця БЕЗКОШТОВНО!

Замовити дзвінок

НАШІ КОНТАКТИ